1. Головна
  2. Оперативна інформація

Презентували виставку робіт викладачів Луцької художньої школи

Презентували виставку робіт викладачів Луцької художньої школи

День художника відзначається щороку у другу неділю жовтня з ініціативи Спілки художників України.

Сьогодні у виставковій залі Луцької художньої школи відбулось відкриття виставки творчих робіт викладачів школи «Осіння палітра». Захід відбувається щороку з нагоди Дня художника, цьогоріч — вже всьоме.

В експозиції представлені 22 картини живописні та 2 фотосвітлини. Власні роботи презентували: Ольга Кучма, Юлія Гетьман, Галина Івашків, Тетяна Ядчук – Богомазова, Надія Борисюк, Валентина Попова, Людмила Салинська, Віра Конська, Наталія Пилипчук, Петро Лошак, Іван Гаврилюк, Анатолій Солтис, Андрій Русанович, Людмила Манько.

 
 
 
 

На захід завітали радник Луцького міського голови Ігор Поліщук, директор департаменту культури Тетяна Гнатів, вихованці та викладачі художньої школи.

 
 

“Це дуже гарна традиція, яка засвідчує поєднання викладацької роботи з творчістю. Вона представляє кожного художника-викладача, розкриває його учням”, - зауважив під час відкриття виставки директор художньої школи Іван Гаврилюк та висловив вдячність міській раді за сприяння у комплексній реконструкцій приміщення.

Ігор Поліщук привітав усіх присутніх з прийдешнім святом Днем художника. “Ви навчаєте дітей, передаєте їм свій талант, ділитесь своїм життєвим та професійним досвідом, допомагаєте їм у становленні особистості, формуванні естетичних смаків. Можливо, в цій школі навчаються ті, хто буде прославляти наше місто на міжнародних та всеукраїнських конкурсах. Нехай Господь благословить вас на гарну працю”, - зазначив він й подякував викладачам школи за їх талант і творчі звершення, побажав наснаги в роботі та нових здобутків.

 
 
 
 

Долучилась до вітань директор департаменту культури міської ради Тетяна Гнатів: “Ваша праця та талант — неймовірні. Ми раді вашим успіхам та здобуткам, особливо тішимось реалізації спільних творчих проєктів до різноманітних свят, що відбуваються у нашому місті. Разом з вами ми творимо культурний простір міста Луцька”.

На захід також завітав Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Павел Пешек. Він вручив грамоту Меланії Водько, учениці художньої школи, переможниці міжнародного конкурсу, що був організований за сприяння Генерального консульства.

 
 
 
 

До слова, у Луцькій художній школі працює 21 викладач, кількість учнів — 420, крім того, 118 дітей навчається у групах самоокупності. 20 учнів користується пільгами в оплаті навчання. Цього року до складу учнів школи вступило 155 дітей.

У минулому навчальному році 23 учні здобули перемоги у престижних мистецьких конкурс.

 

 

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)