1. Головна
  2. Оголошення

Про формування нового складу громадської ради при Луцькому міському голові

Відповідно до Доручення секретаря Луцької міської ради від 12.06.2018 № 0-12/39, протоколу від 14.06.2018 № 1 засідання ініціативної групи з вивчення пропозицій від інститутів громадянського суспільства щодо участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Луцькому міському голові, положення про громадську раду при Луцькому міському голові, з метою координації заходів, пов'язаних із забезпеченням проведення консультації з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики та вирішення проблем міста, забезпечення прозорості у діяльності міської ради та її виконавчих органів, пропонуємо подавати пропозиції щодо участі у новому складі громадської ради.

Запрошуємо представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших не підприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України, подавати заявки для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Луцькому міському голові.

Порядок подання заяви:

Пропозиції щодо участі в установчих зборах подавати до відділу зв’язків з громадськістю Луцької міської ради до 16 липня 2018 року, особисто чи кур'єрською службою — (надсилаючи кур'єром просимо, враховувати час надходження документів).

Для участі в установчих зборах до ініціативної робочої групи подається заява за зразком, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

1. Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами ІГС, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

2. Біографічна довідка (не більше 1 стор. тексту на арк. А4) делегованого представника ІГС із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в ІГС, контактної інформації (мобільний телефон, електронна пошта, доступ до: Facebook, Google+, Telegram, Viber)

3. Копія виписки/витягу з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.

4. Інформація про отримання ІГС, як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.

5. Інформація про результати діяльності ІГС на території міста Луцька (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти,виконані програми, друковані видання, подання ІГС відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли ІГС працює менше року, - за період діяльності).

6. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону.

Місце подання заяви:

Пропозиції щодо участі в установчих зборах подавати до відділу зв’язків з громадськістю Луцької міської ради до 16 липня 2018 року, особисто чи кур'єрською службою — (надсилаючи кур'єром просимо, враховувати час надходження документів).

Адреса: м. Луцьк, вул. Б.Хмельницького, 19, каб. 102.

Контактний телефон –(0332) 777937.

Режим роботи: Пн.- Чт. - 08.30 — 17.30 год.

Пт. - 08.30 - 16.15 год.

Порядок проведення установчих зборів (дата, час, орієнтовне місце проведення):

- 16 липня 2018 року — припиняється прийом заяв від ІГС щодо участі в установчих зборах.

до 1 серпня 2018 року — інформування ІГС (письмово та електронною поштою ІГС) щодо необхідності протягом 7 (семи ) календарних днів усунення виявлених ініціативною групою невідповідностей.

- 9 серпня 2018 року — оприлюднення на офіційному сайті Луцької міської ради пропозиції ініціативної групи щодо персонального складу учасників установчих зборів.

- 9 серпня 2018 року — оприлюднення на офіційному сайті Луцької міської ради пропозицій ініціативної групи щодо тих організацій, які не братимуть участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови.

- 16 серпня 2018 року — установчі збори з формування нового складу громадської ради при Луцькому міському голові.

Час проведення: 15.00 год.

Місце проведення: Зала засідань міської ради (вул. Богдана Хмельницького, 19, 3 поверх).

Додаток 2

до протоколу 1 від 14.06.2018 засідання ініціативної групи

 

Зразок бланку заяви участі ІГС в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Луцькому міському голові.

 

БЛАНК

інституту громадянського суспільства


 

_____ від ___________ 2018 р.

 

Відділ звязків з громадськістю

Луцької міської ради 


 

Повідомляємо, що участь в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Луцькому міському голові візьме уповноважений представник ____(повна назва організації, прізвище, ім’я, по-батькові та посада в організації) , який є кандидатом на членство в громадській раді при Луцькому міському голові.

(Повна назва ІГС)___ не заперечує проти оприлюднення поданої інформації у зв’язку з участю в установчих зборах з формування громадської ради.

До заяви додаються:

1. Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами ІГС, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

2. Біографічна довідка (не більше 1 стор. тексту на арк. А4) делегованого представника ІГС із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в ІГС, контактної інформації (мобільний телефон, електронна пошта, доступ до: Facebook, Google+, Telegram, Viber)

3. Копія виписки/витягу з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.

4. Інформація про отримання ІГС, як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.

5. Інформація про результати діяльності ІГС на території міста Луцька (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання ІГС відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли ІГС працює менше року, - за період діяльності).

6. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону.

Підпис, Прізвище, ім’я, по-батькові керівника ІГС

дата 

М.П. (за наявності)