1. Головна
  2. Оголошення

Про продаж на електронному аукціоні без умов об’єкта малої приватизації Луцької міської територіальної громади громадського будинку (котельня) на вул. Фруктовій, 5-а, в с. Княгининок Луцького р-н

 
 

Найменування об’єкта приватизації, його місцезнаходження

 

Громадський будинок (котельня)

на вул. Фруктовій, 5-а, с. Княгининок

Луцького району

 

 

Опис об’єкта

Громадський будинок (котельня) /літер А-2/ колишня котельня, загальною площею 533,5 кв.м, 1980 року побудови. Об'єкт знаходиться в с. Княгининок на відстані 800 м від насиченої автотранспортної магістралі Луцьк-Ковель та на відстані 8 км від обласного центру. Підїзд до будівлі вільний, є простір для паркувального майданчика. Може використовуватись під виробництво чи склад. Будівельна характеристика: фундамент - бетон, стіни і перегородки – з/бет. панелі, цегла; перекриття - залізобетонні плити; покрівля – з/бет. покриття; підлога - бетон; вікна - дерев'яні. В будівлі відсутня інженерна інфраструктура. Фізичний знос становить 42%.

 

Інформація про балансоутримувача (місцезнаходження, контактні дані)

Комунальне підприємство «Луцькводоканал»

(код ЄДРПОУ 03339489),

вул. Дубнівська, 26, м. Луцьк, тел. 284000

 

Спосіб проведення аукціону

Електронний аукціон без умов

 

 

Стартова ціна об’єкта

 

 

 

3 155 000,00 грн без урахування ПДВ

(три мільйони сто п’ятдесят п’ять тисяч гривень) 00 копійок

 

 

 

Розмір гарантійного внеску

 

 

 

631 000,00 грн без урахування ПДВ

(шістсот тридцять одна тисяча гривень) 00 копійок

 

Найменування установи банку, її адреса та номери рахунків, відкритих для внесення гарантійного внеску, реєстраційного внеску та проведення розрахунків за придбаний об’єкт

 

(Посилання на перелік авторизованих майданчиків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2)

 

 

 

 

 

 

Найменування банку, ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ, МФО, місцезнаходження та номер рахунку в національній валюті для перерахування електронних майданчиків гарантійного та реєстраційного внесків та для проведення розрахунків за придбаний об’єкт

 

Банк одержувача коштів –Державна казначейська служба України,

р/р UA038201720355279002000078499,

одержувач коштів – відділ управління майном міської комунальної власності Луцької міської ради,

код ЄДРПОУ 37610633

 

Назва організатора аукціону, адреса, номер телефону, час роботи служби

Відділ управління майном міської комунальної власності Луцької міської ради (код ЄДРПОУ 37610633), адреса: вул. Лесі Українки, 35, м. Луцьк, viddil_mayna@ukr.net, wwwLutskrada.gov.ua

Тел. (033) 777 881, 777 883, з 8.30- 17.30 год. у робочі дні, обідня перерва з 13.00-13.45 год. Начальник відділу - Лущакевич Євгеній Вікторович

Дата та номер рішення органу приватизації про затвердження умов продажу об’єкта приватизації, прийнятого відповідно до ст.15 Закону про приватизацію

 

Рішення міської ради від 24.04.2024 № 58/127

Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації електронній торговій системі

 

RAS001-UA-20240617-10425

 

 

  1. Аукціон без умов

Дата, час та місце проведення аукціону: 30.07.2024 року, час проведення аукціону встановлюється автоматично ЕТС.

 

Стартова ціна об’єкта (без урахування ПДВ) – становить 3 155 000,00 грн

Розмір гарантійного внеску (без урахування ПДВ) – становить 631 000,00 грн

 

Розмір реєстраційного внеску 1420,00 грн

 

Відповідно Крок аукціону – 3 % стартової ціни, що складає

94 650,00 грн

Ознайомлення з об’єктом 19.07.2024 о 14.00 год.

 

2. Аукціон із зниженням стартової ціни

Стартова ціна об’єкта (без урахування ПДВ) – становить 1 577 500,00 грн

Розмір гарантійного внеску (без урахування ПДВ) – становить 315 500,00 грн

 

3. Аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій

Стартова ціна об’єкта (без урахування ПДВ) – становить 1 577 500,00 грн

Розмір гарантійного внеску (без урахування ПДВ) – становить 315 500,00 грн

 

Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування відповідного інформаційного повідомлення в електронній торговій системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв на участь в електронному аукціоні закритих цінових пропозицій.

 

Кінцевий термін подання заяв на участь в аукціоні без умов (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС в проміжку часу 19.30 – 20.30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

 

8 Зак

Засоби платежу:

Для участі в  аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації. Призначення платежу: обов’язково вказати, за що та за який об’єкт надійшли кошти.

Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Покупці, які мають право брати участь у приватизації згідно із Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», вправі використовувати для придбання об’єктів приватизації кошти відповідно до валютного законодавства України.

Покупці — нерезиденти України набувають у власність майно, що приватизується, у  процесі приватизації з  оплатою його ціни у національній валюті або у вільно конвертованій валюті.

  • Укладає протягом 25 робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу договір купівлі-продажу об’єкта приватизації з органом приватизації, протягом 20 календарних днів з дня, наступного за  днем формування протоколу про результати електронного аукціону, сплачує кошти за придбане майно на рахунок органу приватизації.


 

Сплачує кошти на Державну казначейську службу України, р/р UA 038201720355279002000078499, одержувач коштів – відділ управління майном міської комунальної власності Луцької міської ради, код ЄДРПОУ 37610633 ціну продажу об’єкта приватизації.

Переможець електронного аукціону, який відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону або договору купівлі-продажу, позбавляється права на участь у подальших аукціонах з продажу того самого об’єкта.

Оператор електронного майданчика перераховує на:

Державну казначейську службу України,

р/р UA 038201720355279002000078499, одержувач коштів – відділ управління майном міської комунальної власності Луцької міської ради, код ЄДРПОУ 37610633, суми сплачені учасниками аукціону реєстраційних та гарантійних внесків (за вирахуванням плати за участь в електронному аукціоні Переможцю) 

Перелік документів:

Фізичними та юридичними особами, які бажають взяти участь в електронному аукціоні, до заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються такі документи:

1) для потенційних покупців — фізичних осіб — громадян України — копія паспорта громадянина України;

2) для іноземних громадян — копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних покупців — юридичних осіб:

— витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань України — для юридичних осіб — резидентів;

— документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, — для юридичних осіб — нерезидентів;

— інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;

— остання річна або квартальна фінансова звітність;

4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 20 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом), на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації. (Посилання на  перелік авторизованих майданчиків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2)

5) письмова згода довільної форми потенційного покупця з умовами продажу;

6) заява про ознайомлення з об’єктом приватизації;

7) заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені ст.8 Закону.

Технічні реквізити інформаційного повідомлення:

Наказ відділу управління майном міської комунальної власності Луцької міської ради від 04.07.2024 № 19/34-1 «Про затвердження стартової ціни громадського будинку (котельня), загальною площею 533,5 кв.м, що знаходиться на вул. Фруктовій, 5-а с. Княгининок Луцького району та затвердження Інформаційного повідомлення про продаж на електронному аукціоні без умов вказаного об’єкта». Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/.