1. Головна
  2. Оголошення

Про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти № 27

Відповідно до Закону України «Про освіту», Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти міської комунальної власності, затвердженого рішенням міської ради від 29.11.2017 № 34/16, оголошується конкурс:

 – на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої № 27.

1. Умови проведення конкурсу

1.2. Підставою для проведення конкурсного відбору є: утворення нового закладу загальної середньої освіти № 27;

1.3. Найменування закладу загальної середньої освіти із зазначенням його місцезнаходження, адреси та номерів телефонів: заклад загальної середньої освіти № 27;

 1.4. Найменування посади: директор

1.5. кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду керівника закладу загальної середньої освіти: посаду керівника закладу загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування, типу і форми власності може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

1.6.Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають в управління освіти такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнену особову картку;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- копію документа, який посвідчує особу;

- інформацію про досвід роботи з управління підприємствами, установами, організаціями або аналогічної діяльності;

- пропозиції щодо перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (стратегії розвитку на 5 років);

- згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

1.7. Строк подання документів: до 29.06.2018 року (строк подання документів для участі в конкурсному відборі не може становити менше 20 та більше 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору

1.8. Дата, місце проведення конкурсного відбору: 02.07.2018 року 14.00 зал засідань управління освіти Луцької міської ради (адреса: вул. Шевченка 1, м. Луцьк).

1.9. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору: Мушит Орися Володимирівна; тел. (0332) 72-52-14; E-mail: o.mushyt@ukr.net.

1.10. Кандидати на заміщення вакантної посади директора мають право звернутися в управління освіти для отримання інформації про особливості діяльності закладу загальної середньої освіти.

1.11. Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

1.12. Подані документи та матеріали конкурсної комісії зберігаються в управлінні освіти Луцької міської ради.

2. Проведення конкурсного відбору

2.1. Конкурсний відбір проводиться у два етапи.

2.2. На першому етапі конкурсу розглядаються заяви на участь у конкурсному відборі та подані документи. Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, за рішенням конкурсної комісії до другого етапу не допускаються.

2.3. На другому етапі конкурсу проводиться співбесіда з кандидатом:

- на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р, під час якої заслуховуються презентації пропозицій щодо перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (стратегії розвитку на 5 років);

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

2.4. Рішення комісії ухвалюється в присутності виключно членів комісії простою більшістю голосів присутніх на засіданні членів конкурсної комісії. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови комісії.

2.5. Засідання конкурсної комісії оформляється протоколом, який підписується всіма присутніми на засіданні членами комісії. У протоколі зазначаються пропозиції щодо призначення кандидата на посаду керівника. Кожен член комісії може додати до протоколу свою окрему думку.

2.6. Протокол подається міському голові (секретарю міської ради) не пізніше, ніж через два робочі дні після голосування, а також розміщується на офіційному сайті управління освіти Луцької міської ради.

 2.7. Управління освіти Луцької міської ради повідомляє кандидатів про результати конкурсу протягом трьох днів після його завершення.

 2.8. Рішення конкурсної комісії може бути оскаржене міському голові протягом трьох днів після отримання рішення.

2.9. На підставі висновків конкурсної комісії секретар міської ради (міський голова) затверджує результати конкурсу про призначення на посаду Керівника протягом місяця з дня прийняття рішення конкурсною комісією.

3. Призначення директора

2.10. Керівник закладу загальної середньої освіти міської комунальної власності призначається на посаду на підставі наказу начальника управління освіти Луцької міської ради за результатами конкурсного відбору, строком на шість років (строком на два роки – для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше) на підставі рішення конкурсної комісії шляхом укладення контракту.

 

Управління освіти Луцької міської ради