1. Головна
  2. Оперативна інформація

Про виконання бюджету міста

   Під час сьогоднішньої оперативної наради міський голова Микола Романюк звернув увагу на виконання бюджету міста. За його словами, є проблеми із надходженнями. Він зауважив, що недовиконання йде по багатьох пунктах. Зокрема, основним джерелом наповнення бюджету є надходження з податку на доходи з фізичних осіб. Зокрема, недоотримали від запланованих показників більше 2,5 мільйонів гривень.

    Недоотримано кошти й з плати за оренду землі, відчуження комунального майна, податку на нерухоме майно, податок за першу реєстрацію транспортного засобу тощо.

    Міський голова Микола Романюк переконаний, що необхідно більш активніше працювати над вирішенням питання збільшення надходжень до бюджету.

    Крім того, він зауважив, що до 20 жовтня приймаються пропозиції щодо формування бюджету міста на 2015 рік. Микола Романюк наголосив, що потому все вивчатиметься і аналізуватиметься. Вивчатимуть питання фінансування цільових програм.

    Також Микола Романюк зауважив, що до кінця жовтня має відбутися підписання кредитного договору з ЄБРР на реалізацію проекту модернізації системи централізованого теплопостачання міста Луцька. За його словами, у наступному році місто отримає 3,5 млн євро.

   Ще одним питанням - є розроблення Стратегії розвитку міста Луцька до 2020 року. Микола Романюк зауважив, що у листопаді місяця має бути опубліковано варіант Стратегії, аби громадськість міста могла з нею ознайомитися. За його словами, цей документ має бути прийнятий спільно з територіальною громадою.

 

   Відділ інформаційної роботи міської ради

   (777904, 777946, 724727, 720665)