1. Головна
  2. Оперативна інформація

Про виплати лікарняних і декретних допомог за час війни

Державний страховий захист від Фонду соціального страхування України зберігається для працевлаштованих українців попри воєнний стан. З початку війни Луцьке міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області виплатив 18912 застрахованим особам на суму 103,847 мільйонів гривень в тому числі тимчасова непрацездатність 17916 застрахованим особам – 70,611 мільйонів гривень ; вагітність та пологи 888 застрахованим особам – 32,340 мільйонів гривень ; поховання 52 застрахованим особам – 0,213 мільйонів гривень;
тимчасова непрацездатність по нещасним випадкам 56 застрахованим особам – 0,683 мільйонів гривень.

Аби забезпечити виплати лікарняних попри чисельні складнощі проведення фінансування на тимчасово окуповані території, для українців, чиї роботодавці залишились в окупації, не виходять на зв’язок або не мають можливості гарантувати виплату працівникам отриманих від ФССУ коштів, фахівцями Фонду було напрацьовано механізм призначення виплат без залучення роботодавця. У таких випадках виплати призначаються застрахованій особі напряму – для цього необхідно звернутись у відділення Фонду.

Перелік усіх працюючих відділень Фонду, графік їх роботи та контакти за посиланням: https://bit.ly/3LaDkIw

Нагадаємо, дата фінансування лікарняних і декретних допомог прямо залежить від дати прийняття заяви-розрахунку, яку роботодавець подає до ФССУ за лікарняним працівника. Слідкувати за станом фінансування можна у телеграм-каналі: https://t.me/socialfund (орієнтуйтесь на дату прийняття заяви від вашого роботодавця).

 

 

Луцьке міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду
соціального страхування України у Волинській області