1. Головна
  2. Оперативна інформація

Продовжуємо дарувати тепло та щирі емоції дітям

Продовжуємо дарувати тепло та щирі емоції дітям

Наприкінці літа маленькі лучани, діти внутрішньо переміщених осіб та гостей міста, взяли участь в повчально-розважальній екологічній казці, що відбулася у сквері Героїв Майдану і Небесного Легіону.

 
 

Насичену, веселу та інформативну програму підготували та провели аніматори ПЗ “Сімейна академія “Плай”. Усміхнені та щасливі обличчя дітей, щирі обійми, позитивні емоції, фотосесії та приємні подарунки – усе це можна було побачити під час проведення заходів.

 
 
 

Ведучі цікавилися у юних глядачів, які річки в нашому місті вони знають та як слід поводитися біля водойм. Мета таких атракцій – сформувати екологічну свідомість у дітей та підвищити їх обізнаність про природну спадщину Луцька.

 
 
 
 

Заходи відбулися в межах реалізації міжнародного проєкту “Промоція і захист природної спадщини міських річок та прибережних територій Жешува та Луцька”, що впроваджується виконавчим комітетом Луцької міської ради спільно з партнерським містом Жешув Республіки Польща за фінансової підтримки Європейського Союзу, Програма транскордонного співробітництва ПБУ 2014-2020 Європейського інструменту сусідства.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності