1. Головна
  2. Оперативна інформація

Продовжуються ремонтні роботи у навчальних закладах нашого міста

Продовжуються ремонтні роботи у навчальних закладах нашого міста

Сьогодні радник міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк та начальник управління освіти Зіновія Лещенко з інспекцією завітали до ДНЗ №18, ДНЗ №29, а також спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5. Зокрема, у дошкільному навчальному закладі №18 “Барвінок” нещодавно було здійснено ремонт харчоблоку, триває ремонт коридорів. На ці роботи із міського бюджету було виділено 300 та 200 тис. грн відповідно.

 
 
 
 
 
 
 

В свою чергу, у садочку №29 “Сонечко” було здійснено заміну системи опалення, відремонтовано пральню.

 
 
 
 
 

“Незважаючи на нестачу коштів у міському бюджеті через карантин, падіння економіки, зниження платежів і зборів до місцевого бюджету, виділяємо кошти на потреби освітніх закладів міста. Адже прийде вересень – і діти знову підуть до шкіл. Сьогодні є багато цікавих проєктів, що стосуються луцьких навчальних закладів, і ми продовжуємо їх реалізовувати”, - зазначив Ігор Поліщук.

Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 отримала новий пандус, що допоможе потрапити у приміщення закладу маломобільним верствам населення. Окрім того, тут було проведено промивку теплосистеми, заплановано косметичний ремонт вестибюлю школи.

 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)