1. Головна
  2. Оперативна інформація

Програма фінансової державної підтримки суб’єктів мікро- та малого підприємництва «Доступні кредити 5%,7%,9%»

Програма фінансової державної підтримки суб’єктів мікро- та малого підприємництва «Доступні кредити 5%,7%,9%»

 Ця тема на сьогодні актуальна і важлива для представників бізнесу. Саме про це сьогодні говорили на зустрічі в Центрі розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості. У рамках проведення консультацій з даного питання до участі запрошені начальник управління малого та середнього бізнесу Волинської обласної дирекції АБ «Укргазбанк», підприємці міста Луцька та безробітні особи, які мають намір започаткувати власну справу.

 

На початку заходу представник банку Сергій Жук поінформував присутніх про діючу програму мікрокредитування. Зазначив, що дана програма передбачає фінансування нового та діючого бізнесу та надання доступних кредитів 5%, 7%, 9% річних у гривні.

Сергій Жук звернув увагу учасників зустрічі на те, які умови отримання кредиту та на які цілі може бути запропоноване мікрокредитування, строки кредитування. Наголосив, що програма передбачає фінансування проєктів, які стосуються розширення діючого бізнесу, започаткування нового напрямку бізнесу та стартапів.

На завершення зустрічі учасники висловили думки про те, що отримана інформація є дуже важливою і актуальною на сьогодні і потребує надання ряду додаткових індивідуальних консультацій для суб’єктів підприємницької діяльності.

Інформаційно-консультативні заходи для представників бізнесу та майбутніх підприємців в Центрі розвитку підприємництва продовжуються.

 

Луцький міський центр зайнятості