1. Головна
  2. Оперативна інформація

ПРОЄКТ «КУЛЬТУРА ЛУЦЬКА. ВІДОМІ ЛЮДИ: Микола РУБАН»

ПРОЄКТ «КУЛЬТУРА ЛУЦЬКА. ВІДОМІ ЛЮДИ: Микола РУБАН»

18 грудня – день народження українського живописця, графіка, автора жанрових картин Миколи РУБАНА.

Щиро вітаємо та бажаємо здоров’я, оптимізму, реалізації ідей, успіху в усіх починаннях.

 

Микола Захарович РУБАН - художник, член Національної спілки художників України, член Національної асоціації митців України.

Очолює артстудію «Ruban’s» - мистецьке об’єднання, що працює в різних жанрах: живопис, рисунок, художня ковка, вітраж, мозаїка, комплексне оформлення інтер’єру.

Створив низку композицій скульптури малих форм: «Баба Яга», «Дует», «Студент», «Діалог», «Музикант» та інші.

Виконував роботи над створенням класичних вітражів для Волинського краєзнавчого музею, офіційних споруд Луцька та Волині.

У різноманітних жанрах живопису створив кілька сотень робіт, з них символіко-алегоричні твори: «Океан», «Творіння», «Вічність», «Волинський хрест», «Музика безміру», «Траєкторія часу», «Блага вість», «Відгомін віків» та інші, у жанрі реалістичного портрету: «Дід Йосип», «Юліанка», «Олесь», краєвиди моря і архітектурні пейзажі, краєвиди Карпат та пейзажі Волині зображені у творах: «Буря», «Море», «Старе місто», «Луцький замок», «Гори», «Черемош».

Твори демонструються на регіональних, обласних, республіканських, міжнародних та персональних виставках і зберігаються у художніх музеях та приватних колекціях в Україні, Англії, Канаді, на Кіпрі, в Німеччині, Польщі, Росії.

 

Департамент культури