1. Головна
  2. Оперативна інформація

Проєкт «Культура Луцька. Відомі люди: Тетяна Ціхоцька»

Проєкт «Культура Луцька. Відомі люди: Тетяна Ціхоцька»

7 листопада - Ювілей у Тетяни ЦІХОЦЬКОЇ!

Вітаємо! Добра та міцного здоров’я Вам, шановна пані Тетяно, невичерпної енергії, позитиву, достатку, приємних зустрічей, успіхів в усіх починаннях та щоденних справах.

Довідка: Ціхоцька Тетяна Вікторівна - українська співачка, автор-виконавиця, композитор і режисер-постановник. За фахом - диригент, викладач естрадного співу. Виконавиця українського романсу, ліричних українських пісень - як народних, так і авторських. Засновниця та художній керівник дитячого ансамблю «Жайворонки». Призерка всеукраїнських конкурсів естрадної пісні «Шлягер», «Перлини сезону», і «Крізь терни до зірок».

Авторка та солістка відомих та популярних мистецьких проектів, серед яких: різдвяне концертне шоу «Коляда з Тетяною Ціхоцькою», «Волинський Великдень», «На уродини до Лесі». Літературний, музичний та науковий матеріал, опрацьований в ході роботи над концертними шоу, лягли в основу наукової праці. В червні 2011 року Тетяна Ціхоцька захистила бакалаврську роботу на тему «Пісні весняного циклу: питання стилю та виконавської інтерпретації» у Волинському національному університеті імені Лесі Українки.

В червні 2012 року Тетяна Ціхоцька отримала диплом магістра за фахом «Музичне мистецтво», з кваліфікацією магістра музичної педагогіки, викладача естрадного співу. (Тема магістерської праці - «Український дитячий музичний фольклор - духовне джерело виховання особистості»).

У співпраці із творчою групою Волинського обласного телебачення створила музичний фільм «Веснянки з Колодяжного», де звучать пісні, написані нею на вірші Лесі Українки та веснянки, зібрані свого часу самою Лесею Українкою.

Активно співпрацює з колективом Державної заслуженої хорової капели України «Трембіта», в якості солістки концертних проектів та виконуючи адміністративну роботу. В січні 2020 року відбулась прем'єра оновленої програми «Коляда з Тетяною Ціхоцькою» з оркестром та хором капели «Трембіта».

Тетяна Ціхоцька - голова ГО «Нова перспектива».

Нині проводить ряд культурно-мистецьких заходів у межах авторського проєкту «Мистецький салон «Лесина світлиця», що реалізовується у Луцьку впродовж року в межах заходів з відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки за фінансової підтримки Луцької міської ради.

 

Департамент культури