1. Головна
  2. Оперативна інформація

Просвітницький проект “Дивимось у майбутнє”

   Просвітницький проект “Дивимось у майбутнє”

Учні 8-го класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7 - природничий ліцей» стали учасниками просвітницького проекту «Дивимось у майбутнє». У Волинській обласній бібліотеці для дітей фахівцями Луцького міського центру зайнятості 14 березня 2019 року проведено профорієнтаційний захід.

 

Перед школярами стоїть нелегке завдання вибору майбутньої професії. Для того, щоб вдало обрати фах, потрібно використовувати Формулу правильного вибору професії: «Хочу-Можу-Треба».

 

Як розібратись в розмаїтті професій, уникнути помилок і розчарувань при виборі майбутньої трудової діяльності? Відповіді на ці запитання школярі отримали на заході. В першу чергу потрібно якомога більше дізнатись про світ професій та визначити сферу діяльності, яка Вас цікавить. Далі - з’ясувати чи немає у Вас медичних протипоказань до обраної професії. Потрібно знайти можливість зустрітись з представниками професії і дізнатись, в якому навчальному закладі можна здобути необхідну кваліфікацію. Важливо з’ясувати чи користується вибрана Вами професія попитом на ринку праці.

 

Кожна професія висуває певні вимоги до людини. Одні - вимагають фізичної сили і спритності, інші – переважно інтелектуальних здібностей і акуратності, ще інші – комунікабельності і стриманості. Для визначення схильності до того чи іншого виду діяльності учні пройти тестування на професію.

 

Школярів ознайомлено з можливостями профдіагностичного комплексу «Веб-базова платформа для онлайн профорієнтаційного консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Інформація зацікавила школярів, адже, усім відомо, що отримані результати після тестування допомагають школярам глибше пізнати свої можливості, здатність до того чи іншого виду діяльності та правильно обрати професійне майбутнє.

 

 

Луцький міський центр зайнятості