1. Головна
  2. Оперативна інформація

Протягом останньої доби у Луцьку зафіксовано 32 нових випадки захворювання на COVID-19

Про це повідомили сьогодні, під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зазначається, що станом на сьогодні, у Волинській області налічується 1199 лікарняних ліжок та лікується 575 пацієнтів, відтак заповненість складає 48%. При цьому, у Волинській обласній інфекційній лікарні заповненість складає 62.3% (104 пацієнти), у Волинській обласній клінічній лікарні – 58.8% (104 пацієнти), а у Луцькому клінічному пологовому будинку – 6% (2 пацієнти).

Зазначається також, що протягом останнього часу спостерігається сезонне збільшення кількості захворювань на грип та ГРВІ, з 2-го жовтня розпочався рутинний епідеміологічний нагляд за захворюваністю.

Продовжується контроль спеціалістів Держпродспоживслужби за дотриманням правил карантину суб’єктами господарювання. Протягом останнього тижня було здійснено 54 перевірки та виявлено такі порушення, як недотримання соціальної дистанції, порушення маскового режиму, відсутність засобів дезінфекції. В результаті було складено 7 протоколів.

Посилено також заходи контролю поліції. Інспектори департаменту муніципальної варти продовжують чергування на вулицях міста та на місцях продажу сільськогосподарської продукції. Зокрема, порушення було виявлено на ярмарку на проспекті Соборності: недотримання маскового режиму, торгівля забороненими продуктами, торгівля у заборонений час.

Повідомляється, що вулицями міста курсує сьогодні 188 одиниць маршрутного транспорту, з них — 40 тролейбусів. Щодня працівники управління транспорту та зв’язку перевіряють дотримання водіями та пасажирами маскового режиму, а також інших вимог карантину.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)