1. Головна
  2. Оперативна інформація

Проведено семінар з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройних Силах України

Проведено семінар з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройних Силах України

Про порядок відбору кандидатів на військову службу за контрактом, вимоги до претендентів, гарантії для військовослужбовців Збройних сил України  обговорювали на семінарі в Луцькому міському центрі зайнятості спільно із представником 14 окремої механізованої бригади (місце дислокації місто Володимир-Волинський).  

Відкриваючи семінар, Жанна Хаймик, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних, ознайомила присутніх із вакансіями в Луцькому міському центрі зайнятості, середнім рівнем заробітної плати, пропозиціями робіт тимчасового характеру. Повідомила, що одним із варіантів працевлаштування є служба в Збройних силах України за контрактом.

Офіцер-психолог військової частини Марія Пілат надала інформацію про особливості укладання контрактів із громадянами та військовослужбовцями, які приймаються на військову службу за контрактом рядового, сержантського та старшинського складу, про основні посади, які потребує військова бригада.

Присутні задавали питання стосовно соціальних гарантій військовослужбовців, грошового забезпечення, навчання, військової техніки та зауважили, що служба в Збройних сил України – це престижно та перспективно.

Особи, які зацікавились контрактною службою, отримали індивідуальні консультації, рекомендації представника військової частини.

 

 

Луцький міський центр зайнятості, 247377