1. Головна
  2. Оперативна інформація

При луцькому міському голові створять раду голів ОСББ

При луцькому міському голові створять раду голів ОСББ

Таке рішення прийняли представники об’єднання та керівництво міста під час розширеної робочої зустрічі, яка відбулась в приміщенні Палацу культури, щодо обговорення співпраці комунальних підприємств міста з ОСББ та ЖБК.

Разом з міським головою Ігорем Поліщуком на зустрічі були присутні керівники ДКП “Луцьктепло” Іван Скорупський та КП “Луцькводоканал” Віктор Гуменюк, заступник директора департаменту муніципальної варти Роман Кулик, в.о. директора ЛСКАП “Луцькспецкомунтранс” Володимир Марцинюк та перший заступник директора департаменту ЦНАП Тетяна Книш.

“Після зустрічі з окремими головами ОСББ ми думали, як покращити нашу комунікацію, оперативно вирішувати проблеми та виклики, які сьогодні є у сфері діяльності ОСББ, - звернувся до присутніх Ігор Поліщук. - Ми бачимо, що цей рух активно розвивається і розвиватиметься в майбутньому, тому вивчили досвід інших міст. В мене є пропозиція створити раду голів ОСББ при міському голові, куди увійдуть представники різних асоціацій, які у нас є. Щоб цей орган був максимально ефективний та дієздатний”.

 

Щоб зустріч була максимально ефективною та не перетворилась на балаган, голови ОСББ визначили перелік запитань до керівників комунальних підприємств, які стосувались усіх об’єднань нашого міста та найбільше їх турбують. Вони порушували питання неправильного нарахування платежів та неякісну подачу опалення і гарячої води, а також недотримання теплопостачальним підприємством температурного графіку. Також їх турбував недостатній тиск води в мережі холодного водопостачання, встановлення засобів обліку на будинках та катастрофічний стан зовнішніх каналізаційних мереж, їх промивка та герметизація, співпраця з працівниками департаменту муніципальної варти, а також прибирання сміттєвих майданчиків, вивезення великогабаритного сміття та гілок.

 
 

Однак найбільше голів ОСББ турбує відсутність належної комунікації з комунальниками. Міський голова зазначив, що керівники комунальних підприємств, які були присутні на нараді, зафіксують усі проблемні питання та знайдуть шляхи їх вирішення до першого засідання громадської ради голів ОСББ. А щоб співпраця була ефективнішою, міська рада готує мобільний додаток “15-80”.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)