1. Головна
  2. Оперативна інформація

Припинено договір оренди землі для обслуговування ринку “Центральний” між Волинською облспоживспілкою та Луцькою міською радою

Відповідне рішення прийняли сьогодні на позачерговій сесії міської ради. Йдеться про земельну ділянку загальною площею більше 2 гектарів, що на вулиці Глушець, 1. Як відомо, уже не перший рік ведеться мова про необхідність перенесення Старого ринку та впорядкування території, що безпосередньо прилягає до історико-культурного заповідника “Старемісто” та його перлини - Замку Любарта.

Під час обговорень радник міського голови Ігор Поліщук наголосив, що велика кількість лучан прагнуть перенесення Старого ринку та наведення ладу на цих вулицях. “Вирішення цього питання завжди блокувалося Волинською облспоживспілкою - структурою, яка має величезний обіг готівки, є орендарем декількох торгових площ. На жаль, їхня діяльність пов’язана із різного роду махінаціями. Після численних позовів та судової тяганини Верховний суд України ухвалив рішення про продовження договору оренди цієї ділянки облспоживспілці лише на 1 рік, і цей термін сплив 27 серпня 2019 року. Тому сьогоднішнє рішення носить технічний характер, яке потрібно прийняти для того, щоб державний реєстратор міг внести в реєстр відомості про припинення договору оренди, аби уникнути затягування часу”, -наголосив Ігор Поліщук.

Депутати переконані у тому, що територія Старого ринку, де зараз знаходиться торговий павільйон, у майбутньому повинна стати частиною історико-культурного заповідника “Старе місто”. Там має бути рекреаційна зона, видові майданчики тощо.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)