1. Головна
  2. Оперативна інформація

Радник міського голови Ігор Поліщук зустрівся з керівником відділу культури Посольства ФРН у Києві Катаріною Шаупп-Карманн

Радник міського голови Ігор Поліщук зустрівся з керівником відділу культури Посольства ФРН у Києві Катаріною Шаупп-Карманн

У рамках проведення Днів німецької культури в Луцьку, радник міського голови Ігор Поліщук зустрівся з керівником відділу культури Посольства Федеративної Республіки Німеччина у Києві Катаріною Шаупп-Карманн. На зустрічі також були присутні начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Вікторія Гомонець, директор департаменту культури Тетяна Гнатів, керівник ГО “Товариство німців Волині” Ольга Тибор та лектор Німецької служби академічних обмінів СНУ імені Лесі Українки Андре Бьом.

 

“Дуже приємно, що в нашому місті відбуваються Дні німецької культури”, - сказав Ігор Поліщук, зазначивши, що місто Луцьк має гарну співпрацю з краєм Ліппе в Німеччині. За останній час ця співпраця значно посилилася. “Ми реалізовуємо багато проєктів у культурних та інфраструктурних сферах, а проведення Днів німецької культури органічно вписується у нашу співпрацю. Луцьк має спільну культурну спадщину з етнічними німцями, і ми сподіваємося, що Дні німецької культури стануть початком ще одного гарного проєкту. Всі події, які відбувалися впродовж цих днів, пройшли чудово, а сьогодні у нас кульмінація — чудовий концерт в Лютеранській кірсі нашого міста”, - додав він.

 

Радник міського голови побажав іноземній гості гарного перебування у Луцьку та висловив сподівання, що їй у нашому місті сподобається.

Катаріна Шаупп-Карманн, у свою чергу, розповіла, що багато чула про Луцьк. “Це моє друге службове відрядження за межі Києва, тому що працюю в Посольстві лише із серпня місяця. Проведення Днів Німецької культури в Україні було моїм першим завданням”, - сказала вона.

 

“Мені дуже приємно, що у нас відбувається співпраця. В рамках Днів ми провели літературний вечір та різноманітні конкурси, в яких взяло участь багато молоді. У нас є ідея для найкращих з них організувати поїздку в Німеччину, адже особистий обмін завжди найкращий”, - продовжила Катаріна Шаупп-Карманн.

 
 

На згадку про наше місто Ігор Поліщук вручив Катаріні Шаупп-Карманн сувенірну продукцію.

 


 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)