1. Головна
  2. Оперативна інформація

Реалізацію проєктів переможців конкурсу Бюджет участі сільських і селищних територій Луцької міської територіальної громади перенесли на 2024 рік

Реалізацію проєктів переможців конкурсу Бюджет участі сільських і селищних територій Луцької міської територіальної громади перенесли на 2024 рік

Реалізацію проєктів переможців конкурсу Бюджет участі сільських і селищних територій Луцької міської територіальної громади перенесли на 2024 рік та скасували конкурс у цьому році. Про це повідомив під час засідання 50-ї сесії Луцької міської ради директор департаменту економічної політики Луцької міської ради Борис Смаль. Він зазначив, що з кожним минулорічним переможцем проведено розмови щодо неможливості реалізувати виграні проєкти, адже зараз усі працюють задля перемоги Україні на полі бою. Усі переможці пішли на зустріч та з розумінням поставились до такої пропозиції.

Тим часом стало відомо, що вже з 1 по 30 вересня можна подати заявки на участь в новому конкурсі Бюджету участ Луцької міської територіальної громади на 2024 рік. Пріоритетними напрямками реалізації цих проєктів стануть військові цілі та все, що орієнтовано на оборону нашої держави.

Аби більше громадян та майбутніх учасників конкурсу дізнались про нього, департамент економічної політики Луцької міської ради інформуватиме усіма доступними методами: через соціальні мережі, а також засоби масової інформації.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)