1. Головна
  2. Оперативна інформація

Річки та прибережні зони Луцька і Жешува покращуватимуть в рамках міжнародного грантового проєкту

Річки та прибережні зони Луцька і Жешува покращуватимуть в рамках міжнародного грантового проєкту

Луцька міська рада активно співпрацює з закордонними партнерами, плануючи спільні проєкти та залучаючи на їх реалізацію додаткові небюджетні ресурси.

Сьогодні міський голова Ігор Поліщук поставив свій підпис під грантовим договором, який укладається з Міністерством інвестицій та економічного розвитку Республіки Польща, що є Керуючим органом Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, щодо реалізації проєкту “Промоція та захист природної спадщини міських річок та прибережних територій Жешува та Луцька”.

 

Грантовим договором передбачено надання фінансової підтримки з коштів ЄС на реалізацію заходів, що сприятимуть промоції об’єктів природної спадщини в Луцьку та Жешуві. Зокрема в Луцьку планується облаштувати креативний “інформаційний пірс” на р. Стир в районі Центрального парку культури та відпочинку, влаштувати ознакування об’єктів природної спадщини, також провести заходи з обміну досвідом з польськими колегами щодо збереження міської природної спадщини та можливостей використання її туристичного потенціалу. Очікується, що на реалізацію заходів проєкту виконавчий комітет Луцької міської ради отримає близько 29 тисяч євро грантових коштів. Активна фаза реалізації проєкту планується з осені 2021 року.

 

Управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності