1. Головна
  2. Оперативна інформація

Робоча група знову виявила порушників у сфері торгівлі

У ніч з 18 на 19 липня 2018 року робоча група у складі працівників управління розвитку підприємництва та реклами, департаменту муніципальної варти Луцької міської ради та Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області здійснила рейд з контролю за дотриманням законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства та сфери надання послуг щодо дотримання рішень Луцької міської ради від 20.04.2011 №9/23 “Про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів” (зі змінами) та від 23.12.2008 № 33/5 “Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Луцька” (зі змінами).

Перевірено 9 об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери надання послуг (в т. ч. комп’ютерних клубів, інтернет-кафе та закладів державних лотерей), виявлено 2 факти порушення режиму роботи кафе та закладом національної лотереї “Спорт-лото”, а також 1 факт порушення ч. 2 ст. 156 КУпАП - продаж пива після 22.00 години у закладі торгівлі.

За фактами порушення норм вищезазначеного законодавства було винесено 2 постанови у справі про адміністративне правопорушення за ст. 182 КУпАП на працівника кафе «Таллін» (вул. Конякіна, 16) та на працівника закладу національної лотереї “Спорт-лото” (просп. Відродження, 39), а також складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 156 КУпАП на продавця магазину «Продукти» (вул. Захарова, 9в).

 

Управління розвитку підприємництва та реклами, 777883