1. Головна
  2. Оперативна інформація

Родинам, які потребують особливої соціальної підтримки, вручили продуктові набори

Родинам, які потребують особливої соціальної підтримки, вручили продуктові набори

Воскресіння Христове - це свято духовного оновлення, радості й надії особливо значиме у житті кожної людини. 29 квітня 2021 року напередодні Великодня управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провело благодійну акцію для 50 сімей, які потребують особливої соціальної підтримки.

Захід відбувся за підтримки Волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія. Україна”.

 
 

Учасників заходу привітали: Людмила Лонюк, голова правління Волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія. Україна”, яка побажала радості і душевного спокою, адже це свято уособлює перемогу надії та любові, віри у краще майбутнє.

Зі слів Ліни Галан, начальника управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, традиційно перед Великодніми святами управління проводить заходи, благодійні акції, майстер-класи та намагається охопити якнайбільше сімей, які потребують особливої соціальної підтримки. Щиро дякуємо Людмилі Лонюк за постійну підтримку в організації благодійних заходів. Також передала вітання усім сім’ям від міського голови Ігоря Поліщука.

 

На завершення заходу сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю та дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою/піклуванням отримали продуктові набори, а присутні діти - печиво.

До слова, на захід було запрошено сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю з приєднаних сіл Княгининка, Зміїнця, Прилуцька, Антонівки, Забороля, Жабки, Брища, Небіжки, Кульчина, Одерад, Липлян, Городка, Сьомаки, Жидичина.

 

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради