1. Головна
  2. Оперативна інформація

Розпочався Чемпіонат міста Луцька з баскетболу серед юнаків 5-8 класів

Розпочався Чемпіонат міста Луцька з баскетболу серед юнаків 5-8 класів

 У місті Луцьку за підтримки ГО “Федерація баскетболу міста Луцька”, департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради та управління освіти Луцької міської ради стартував І чемпіонат міста Луцька з баскетболу серед юнаків 5-8 класів «Шабля». Захід триватиме з січня по травень 2018 року. Змагання проводяться з метою популяризації баскетболу в місті Луцьку, розширення глядацької аудиторії, подальшого підвищення майстерності баскетболістів, залучення юнаків до систематичних занять баскетболом.
У змаганнях беруть участь команди учнів закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО, гімназій та шкіл-інтернатів).

До участі зареєструвалися 12 команд м. Луцька, які утворили 2 групи по 6 шкіл в кожній. Таким чином, групи мають такий склад учасників:

- ГРУПА А: ЗЗСО №№ 19, 1, 17, 12, 25, 9.

- ГРУПА Б: ЗЗСО №№ 4, 22, 24, 5, 23, 26.

В групах команди зіграють по коловій системі, кожна по 5 ігор. Дві найкращі школи з групи продовжать боротьбу за перемогу. Фінальний етап («Фінал чотирьох») запланований на квітень.

Перший тур чемпіонату відбудеться 21 січня 2018 року на спортивних майданчиках ЗЗСО № 24.

Організатори обіцяють цікаві ігри та конкурси майстерності та влучності для учасників змагань, а також захоплюючі майстер-класи за участі гравців команди «Старий Луцьк-Університет». Для всіх учасників «Шаблі» готують несподівані, але заслужені сюрпризи.

Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради бажає ГО “Федерація баскетболу міста Луцька” наснаги, енергії в організації нових ігор та змагань, розширення колективу та учасників змагань, позитиву та задоволення від проробленої роботи.

Ми пишаємося тим, що у нашому місті на такому високому рівні проводиться І чемпіонат міста Луцька з баскетболу серед юнаків «Шабля». Запрошуємо усіх бажаючих відвідати даний захід та вболівати за своїх фаворитів.

 

Департамент сім’ї, молоді та спорту