1. Головна
  2. Оперативна інформація

Розпочався всеукраїнський конкурс дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей" - 2021

Розпочався всеукраїнський конкурс дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей" - 2021

Запрошуємо до участі в конкурсі дітей від 6 до 18 років: учнів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв та  вихованців позашкільних навчальних закладів.

Тематика всеукраїнського конкурсу: безпека праці та здоров’я працівників у будь-яких галузях і сферах діяльності: вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо. Протидія COVID-19 на робочих місцях та в побуті.

На конкурс подаються малюнки, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо. Розмір малюнка не має перевищувати формат А2.

На зворотньому боці кожної конкурсної роботи потрібно розбірливо зазначити українською мовою: назву роботи; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу; назву навчального закладу; прізвище, ім’я по батькові методичного керівника.

Конкурс відбуватиметься  у два етапи:

I етап (у регіонах)

-  до 15 лютого 2021 року малюнки учасників потрібно надіслати поштою до обласного управління Держпраці (контактна інформація розміщена на офіційному сайті Держпраці dsp.gov.ua в розділі Контакти / Контактна інформація територіальних органів Держпраці). 

Інформація тут http://dsp.gov.ua/kontakty/saity-rehioniv;

-  обласне журі визначає переможців (I, II та III місця) у трьох вікових групах:  перша група – від 6 до 10 років;  друга група – від 11 до 14 років; третя група – від 15 до 18 років;

- автори робіт, які посіли I, II та III місця в областях, виходять у фінал конкурсу, а їхні малюнки направляються до редакції журналу «Охорона праці».

II етап  (фінал)

-  до 15 квітня 2021 року Держпраці та редакція журналу «Охорона праці» організовують засідання журі фіналу, яке визначає переможців (I, II та III місця) у кожній віковій групі.

-  до Дня охорони праці в Україні, який відзначають щороку 28 квітня, переможців нагороджують цінними подарунками, дипломами та медалями.

Докладніше про конкурс можете дізнатися за посиланням http://ohoronapraci.kiev.ua/konkurs-dityachogo-malynka-2021/
Контактні телефони:  (044) 333-73-93 (багатоканальний)

Організатори конкурсу: науково-виробничий журнал «Охорона праці»   та державна служба України з питань праці.

Малюнки дітей роблять Україну безпечнішою!

 

Луцьке міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області