1. Головна
  2. Оперативна інформація

Розпочався Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Розпочався Всеукраїнський тиждень дитячого читання

У бібліотеках Луцької громади стартував черговий Всеукраїнський тиждень дитячого читання, який цьогоріч відбувається під гаслом «Дитина читає – Україна перемагає!». Перший захід організували у центральній бібліотеці для дітей (https://bit.ly/3zcHlIl). Перфоманс за книгою Ксенії Шишко «Віра в серці» презентували присутнім юні актори зразкової аматорської театральної студії «Бешкетники» Палацу культури м.Луцька. Музичні композиції звучали у виконанні учнів вокальної студії «MUSLI».

 

Найактивніші користувачі бібліотеки отримали подарунки та спеціальні подяки у різних номінаціях: «Читач – творча особистість», «Читач – шанувальник фентезі», «Читач – шанувальник жанру детективу», «Ерудит – маля», «Спринтер читання», «Читацький дует» та «Читаюча сім’я».

 
 

Усі охочі мали можливість оглянути у бібліотеці нові творчі території, ознайомитися з книжковими надходженнями, взяти участь у літературному квесті, долучитися до ігор.

 

Всеукраїнський тиждень дитячого читання триватиме до 2 квітня. У бібліотеках громади заплановані різноманітні захопливі, інтерактивні та пізнавальні заходи, присвячені книзі та читанню (афіша: https://bit.ly/3FX4m62

 

 

Департамент культури міської ради