1. Головна
  2. Оперативна інформація

Ринки підлягають особливому контролю

Про це сьогодні йшлося під час чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки в режимі відеозв’язку. Так, депутати Луцької міської ради сьогодні на позачерговій сесії ухвалили важливе рішення, яким дозволили відновити роботу непродовольчою групою товарів на риках міста. Ринки непродовольчих товарів матимуть право працювати одразу після офіційного оприлюднення відповідного рішення Кабінету Міністрів України від 14 травня 2020 року.

За словами начальника управління охорони здоров’я Володимира Лотвіна, у Луцьку станом на 15 травня 2020 року виявлено 313 хворих на коронавірусну інфекцію, за минулу добу виявили два нових випадки, а в області додалося 47 нових випадків. Крім того, до сімейних лікарів звернулись 89 лучан, у яких діагностовано грип та ГРВІ. За даними Волинського обласного лабораторного центру за минулу добу виявлено три підозри на COVID-19.

Працівники правоохоронних органів продовжують контролювати громадян, які повернулися до нашого міста з-за кордону, а також слідкувати за дотриманням правил карантину у місті. З цього приводу упродовж дня до поліції найшло 12 повідомлень. Також поліцейські обіцяють взяти на контроль та оперативно відреагувати на інформацію щодо нехтування засобами індивідуального захисту продавцями та покупцями у невеликих магазинах, зокрема в районі 40 кварталу.

Чимало порушень карантину фіксували і спеціалісти Держпродспоживслужби на п’яти агропродовольчих ярмарках. Тож в умовах послаблення карантину члени комісії наголосили на тому, що ринки зараз підлягають особливому контролю.

Інспекторами департаменту муніципальної варти продовжено роботу з суб’єктами господарювання у місті Луцьку щодо дотримання ними карантинних умов та протиепідемічних заходів. Як повідомила директор департаменту муніципальної варти Юлія Сиротинська, сьогодні звернули увагу на масові скупчення людей поблизу банківських установ, магазинів одягу. Триває профілактично-роз’яснювальна робота серед населення міста.

У свою чергу, секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт наголосив, що підприємці, які реалізують непродовольчі товари, уже можуть готуватися до роботи, приводити до ладу місця торгівлі відповідно до протиепідемічних рекомендацій. “Рішення міської ради, яке сьогодні ухвалили депутати щодо відновлення роботи непродовольчих ринків, вступає в дію автоматично, одразу після оприлюднення відповідного рішення Кабінету Міністрів України у засобах масової інформації”, - сказав він.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)