1. Головна
  2. Оперативна інформація

Секретар міської ради Григорій Пустовіт сьогодні працює у Києві

Сьогодні секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт із робочим візитом завітав до Києва, де відбудеться Форум зі сталого розвитку територіальних громад. У заході також візьмуть участь представники Адміністрації Президента України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Антимонопольного комітету України. Передбачається, що у Форумі візьмуть участь близько 200 учасників.

Метою проведення Форуму є обговорення актуальних питань, які стосуються економічного розвитку територіальних громад, зокрема, сфери публічних закупівель, державної допомоги суб’єктам господарювання, створення доступного середовища для людей з обмеженими можливостями в Україні, запровадження заходів екологічної політики.

Захід проводиться в рамках Міжнародної будівельної виставки InterBuildExpo 2019, яка організовується за сприяння Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-кмоунального господарства України. InterBuildExpo – це будівельна виставка України, яка збирає більше 800 провідних компаній-виробників та постачальників будівельних матеріалів і послуг. Виставку щорічно відвідують більше 30 тисяч професійних відвідувачів.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)