1. Головна
  2. Оперативна інформація

Секретар міської ради Юрій Безпятко привітав військовослужбовців в/ч1141 Національної гвардії України з Днем захисників та захисниць України

Секретар міської ради Юрій Безпятко привітав військовослужбовців в/ч1141 Національної гвардії України з Днем захисників та захисниць України

Напередодні Дня захисників та захисниць України, яке ми відзначаємо 14 жовтня, у військовій частині 1141 Національної гвардії України відбулися урочистості. Привітати присутніх зі святом завітали народний депутат України Вячеслав Рубльов, секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко, депутат Волинської обласної ради Григорій Пустовіт.

 

Звертаючись до присутніх, Юрій Безпятко наголосив, що це, в першу чергу, професійне свято військових, адже вони безпосередньо беруть участь у захисті територіальної цілісності України. За його словами, військовослужбовці Нацгвардії неодноразово виконували бойові завдання у зоні АТО/ООС.

 

Також він подякував за підтримку у забезпечені правопорядку у нашій громаді та побажав усім міцного здоров’я, добробуту у родинах.

 

Потому вручив подяки міського голови за високий професіоналізм, активну громадянську позицію, мужність та оперативність під час виконання службових обов'язків, а також з нагоди Дня захисників і захисниць України солдату Юрію Дідусю, старшому лейтенанту Євгенію Кутовенку та старшому солдату Віталію Супрунюку.

 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)