1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцьк зайняв друге місце за якістю обслуговування та надання послуг за результатами всеукраїнського соціологічного дослідження

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт під час оперативної наради поінформував про участь у панельній дискусії: “5 років динаміки муніципального розвитку”, яка відбулася 6 грудня у Києві. За його словами, під час заходу було презентовано результати дослідження щодо якості муніципального управління, проведеного у 24-х містах України. Його провела соціологічна група “Рейтинг” на замовлення Міжнародного республіканського інституту International Republican Institute (IRI).

Григорій Пустовіт зауважив, що це дуже потужне дослідження, яке проведено по більше, ніж 22 параметрах. За його словами, це дуже вагоме дослідження. “Луцьк зайняв друге місце і обійшов інші обласні центри України. Це висока оцінка. Лучани, думку яких запитали під час дослідження, високо оцінили нашу роботу. Це заслуга усіх працівників міської ради. Але не варто зупинятися на досягнутому і необхідно й далі ще активніше працювати”, - зазначив він.

Також Григорій Пустовіт додав, що буде детально проаналізовано усі показники дослідження. За його словами, по окремих показниках є результати, які бажають кращого, а тому буде проведена робота з керівниками структурних підрозділів щодо виправлення ситуації.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)