1. Головна
  2. Оперативна інформація

Шановні лучани!

Шановні лучани!

1 серпня 1913 року у віці 42 роки пішла з життя геніальна українська письменниця Леся Українка. Незважаючи на важку хворобу, поетеса не переставала творити. Завдяки щирій відданості рідній країні її ім'я стало одним із символів української держави.

Патріотична поезія Лесі Українки пробуджує і нині бажання боротись, підтримує сили й бойовий дух. Її слово, як і слово Великого Кобзаря, стоїть на сторожі української душі. В наш важкий час закличні твори поетеси – надзвичайно актуальні. Вони надихають, підтримують, зміцнюють силу духу, вселяють незламну віру і надію на перемогу.

З 30 липня по 4 серпня 2020 року в приміщенні Бібліотеки-філії № 3 для дорослих, що на вул. Ковельській, 56, архівним відділом Луцької міської ради спільно з бібліотекою відкрито виставку документів присвячену Дню пам’яті Лесі Українки під назвою: «Моя ти, землячко, невтомна співачко».

На виставці представлені копії архівних документів, добірка книг та газетних публікацій, які висвітлюють життєвий і творчий шлях письменниці.

 

Запрошуємо лучан ознайомитись з документами виставки.

 

Архівний відділ