1. Головна
  2. Оперативна інформація

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України! Щиро вітаю вас із професійним святом!

Цього дня вся Україна віддає вам пошану за ваші заслуги у справі захисту сувернітету нашої держави, її територіальної цінності, а також життя та свобод мільйонів українців.

За 5 років із дня свого заснування Національна гвардія України помітно розвинулась. Змінилось оснащення нацгвардійця, якість і кількість техніки та озброєння, засобів зв’язку. Національна гвардія стала ще більш сучасною, мобільною та спроможною захистити Український Народ.

Сьогодні вже сама її назва говорить про елітарність та професійність. Її військовослужбовці - це ті, на кого Україна може покластися. Це люди, які асоціюються з мужністю, хоробрістю, сміливістю, відданістю справі.

Для нашого міста висока честь, що на його території знаходиться Військова частина 1141 Національної гвардії України. Ми спокійні, тому що є ви – ті, хто забезпечує громадський спокій та виконує завдання найвищої складності. Я дякую вам за це.

Та незважаючи на постійну бойову готовність, нехай сьогодні і повсякчас кожен ваш день буде мирним. Я бажаю злагоди, щастя та добробуту вам та вашим родинам! Вірю, що завдяки вашій невтомній праці усі ми із надією дивитимемось у майбутнє!

 

З повагою

секретар міської ради,

виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт