1. Головна
  2. Оперативна інформація

Ще четверо лучанок отримали почесне звання України “Мати-героїня”

Ще четверо лучанок отримали почесне звання України “Мати-героїня”

Указом Президента України ще четверо лучанок отримали почесне звання України “Мати-героїня”. Посвідчення та значки сьогодні їм вручили заступник міського голови Ірина Чебелюк та директор департаменту соціальної політики Вікторія Майборода.

 
 

Наталія Кравчук, Любов Мандзюк, Світлана Сапожнік та Наталія Хорошенко поповнили вже значний перелік лучанок, які виховали п’ять та більше дітей, при чому наймолодшій в родині - повинно виповнитися вісім років. Загалом в нашому місті вже проживає 269 жінок, удостоєні почесного звання “Мати-героїня”.

 
 

Заступник міського голови Ірина Чебелюк, вітаючи жінок, зазначила, що ще з дитинства була переконана, що покликання жінки — це народження дітей. “Мені дуже приємно, що у нашому місті є жінки, які присвячують своє життя дітям, дарують життя не одному малюку, не сплять багато ночей та переживають кожною клітиною свого тіла за майбутнє кожної дитини”, - сказала вона, після чого побажала багатодітним лучанкам щастя, здоров’я, натхнення та енергії.

 

“Нехай ваші думки та серце завжди будуть спокійними за вас та ваших діток”, - зазначила Ірина Чебелюк.

 

Долучилася до вітань й директорка департаменту соціальної політики Вікторія Майборода: “Ваші талановиті діти — це наше майбутнє, ваші сім’ї —приклад для наслідування”.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)