1. Головна
  2. Оперативна інформація

Ще одна прибудинкова територія незабаром буде відремонтована

Ще одна прибудинкова територія незабаром буде відремонтована

Уже кілька років у Луцьку активно ремонтують прибудинкові території. За цей час чимало дворів, які роками знаходилися у плачевному стані, було відновлено. Попри це, ще багато чекає на оновлення.

 
 
 
 
 
 
 
 

Незабаром у дворах будинків на вулиці Ковельська, 4 та 6 відбудуться кардинальні зміни. Нині тут зруйноване дорожнє покриття та тротуари, під час дощу утворюються величезні калюжі, відсутнє освітлення. Сьогодні у дворі цих будинків перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук, депутат міської ради Микита Рабан та директор департаменту ЖКГ Микола Осіюк провели зустріч з мешканцями, аби обговорити питання капітального ремонту двору.

 
 

Радник міського голови Ігор Поліщук зауважив, що у дворі буде здійснено комплексний ремонт. Дорожнє покриття та тротуари вимостять бруківкою, зроблять паркувальні місця, встановлять зовнішнє LED-освітлення. За його словами, минулоріч тут уже, завдяки старанням депутата Микити Рабана, встановлено дитячий майданчик. “Уже проведено тендер, визначено підрядну організацію, яка здійснюватиме ремонтні роботи. Жодних перепон для початку робіт нема. Під час цієї зустрічі хочемо узгодити з вами проєкт, вислухати пропозиції та зауваження, аби потім не виникало конфліктних ситуацій”, - додав він.

 
 
 

У свою чергу, перший заступник міського голови Григорій Недопад наголосив, що із початком робіт для мешканців цих будинків виникне багато незручностей. Він закликав людей ставитися з розумінням, не паркувати автомобілів у дворі на цей час, аби будівельники могли все швидко зробити.

 

Також він закликав мешканців уважно переглянути проєкт і за кілька днів передати у департамент ЖКГ свої зауваження чи побажання.

 
 
 

Директор департаменту ЖКГ Микола Осіюк детально розповів про особливості проєкту. Він зазначив, що під час дощів цей двір підтоплює, а тому буде зроблено додаткову зливову каналізацію, аби відводити воду. Крім того, облаштують критий майданчик для сміттєвих контейнерів. Влаштують й додаткові пішохідні доріжки.

За його словами, роботи розпочнуться у найближчі тижні та завершать їх до кінця літа.

Мешканці позитивно сприйняли запропонований проєкт реконструкції двору. Вони активно висловлювали свої пропозиції та зауваження.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)