1. Головна
  2. Оперативна інформація

Ще одне авто від Луцької громади прямує до військових

Ще одне авто від Луцької громади прямує до військових

Сьогодні, 10 червня, чергове авто Mitsubishi L 200 передано для потреб військових підрозділів ЗСУ. Це один із тринадцяти нових позашляховиків, які були придбані за кошти бюджету Луцької громади і зараз передаються військовим частинам згідно із запитами.

Автомобіль отримала в/ч А 4100, яка протягом двох років виконує бойові завдання на херсонському напрямку. Представникам цього підрозділу позашляховик передав радник Луцького міського голови з питань роботи з ветеранами Тарас Сасовський.

 
 
 
 

За словами представників частини, новий пікап відповідає усім заявленим характеристикам, що мають особливе значення у бойових умовах. Під час проведення операцій він буде використовуватися для підвезення боєкомплекту, доставлення на позиції особового складу та при евакуації.

 
 
 
 
 

Також сьогодні для потреб в/ч А 4548 передано два супутникові модеми Starlink, тепловізійний монекуляр AGM Taipan, тепловізійний приціл Senopex dota 5.

 
 
 

Крім того, для цієї військової частини передано 12 автомобільних акумуляторів та 4 автомобільні шини, які придбані за кошти, зібрані під час благодійних проєктів, організованих закладами культури нашої громади.

 
 

Щоденно працюємо на підтримку Збройних сил України!

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)