1. Головна
  2. Оперативна інформація

Щедрий, добрий Миколаю, дуже я тебе чекаю!

Щедрий, добрий Миколаю, дуже я тебе чекаю!

В рамках святкової акції “Щедрий, добрий Миколаю, дуже я тебе чекаю!” Луцький міський голова Ігор Поліщук зустрівся з творчо обдарованими дітьми, дітьми-сиротами, дітьми з особливими потребами та дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

 
 
 

У залі засідань міської ради діти отримали масу позивних емоцій, адже їм показали виставу про Святого Миколая та танцювальні виступи. Не обійшлось свято й без подарунків. Їх присутнім малюкам особисто вручив міський голова.

 
 
 
 
 

Ігор Поліщук привітав їх із цим чудовим святом — Днем Святого Миколая. “Бажаю, щоб це свято принесло усім нам добро, мир та злагоду, наповнило домівки особливою атмосферою, а серця — любов’ю. Бажаю кожному з вас, щоб Святий Миколай був з вами не лише сьогодні, а завжди, - зазначив міський голова. - Бажаю бути здоровими! Нехай Святий Миколай благословить вас на щасливе життя, щоб ви гарно вчились та були слухняними, а коли виростите - стали успішними. Нехай покровитель нашого міста Святий Миколай благословить Луцьк на успіх та процвітання, а Господь береже усіх!”

 
 
 

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)