1. Головна
  2. Оперативна інформація

Сім’ї, в яких виховуються діти з інвалідністю, та багатодітні родини отримали продовольчу допомогу від ООН

Сім’ї, в яких виховуються діти з інвалідністю, та багатодітні родини отримали продовольчу допомогу від ООН

До нашої громади надійшла продовольча допомога від ООН, яку буде роздано соціально вразливим категоріям громадян.

19-го липня управління соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Луцької міської ради провело першу акцію. 200 сімей, у яких виховуються діти з інвалідністю, та багатодітні родини отримали по 25 кілограмів борошна, 10 кілограмів гороху, а також рослинне молоко від Дитячої місії України.

 
 
 
 
 
 
 

За словами начальника управління Ліни Галан, було роздано чотири тонни борошна і дві тонни гороху. В подальшому цю допомогу можуть отримати: діти з інвалідністю; діти-сироти/діти, позбавлені батьківського піклування; люди з інвалідністю/хронічним захворюванням; малозабезпечені домогосподарства з людьми похилого віку; домогосподарства з дітьми.

 
 
 
 
 
 
 
 

За надану допомогу щиро подякувала лучанка Іванна Соха. “Я розумію, що у час війни складно живеться і переселенцям, і тим людям, які безпосередньо зіткнулися з горем війни. Але й лучанам сьогодні також скрутно. Тому допомога продуктами харчування, зокрема, борошном, дуже суттєва для сімейного бюджету”, - сказала мама дитини з особливими потребами.

 

Для зручності мешканців громади в управлінні розробили графік, за яким можна отримати допомогу. Борошно, горох і молоко видаватимуть упродовж липня, серпня і вересня.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)