1. Головна
  2. Оперативна інформація

Складне стає простим

Складне стає простим

Сьогодні напередодні Великоднього свята безробітні громадяни мали змогу познайомитися з прикладом успішного ведення бізнесу із випікання хліба, короваю, тортів та пасхальної випічки.

Альона Кобильчук, власниця пекарні "Колос", ділилась досвідом як від захоплення та любові до тіста виникла ідея створення власної справи. Особливий акцент на заході майстриня зробила на приготуванні Пасхальних смаколиків. Про традицiї випікання пасок, кулічів, способи прикрашення та особливості декору для великодньої випічки розповідала Олена Кобильчук. Ділилась досвідом сучасного ведення бізнесу у своїй галузі. Підприємцю прийшлось навчитись працювати дистанційно, вести сторінку в соціальній мережі, готувати випічку для онлайн-весіль, зарубіжних замовлень. Пані Олена постійно вчиться новому, приймає участь в дистанційних майстер-класах, марафонах, спеціалізованих курсах.

 

Присутні переконалися, що підприємницька діяльність в даній галузі має свої переваги. Міні-пекарня може бути домашнім варіантом зайнятості та ведення бізнесу.

 

На завершення заходу учасники скуштували смачну ароматну випічку Олени Кобильчук.

 

Луцький міський центр зайнятості