1. Головна
  2. Оперативна інформація

«Сніжна зима – 2021»: зимове дозвілля у Центральному парку

«Сніжна зима – 2021»: зимове дозвілля у Центральному парку

Сьогодні у Луцьку розпочались заходи зимового дозвілля «Сніжна зима – 2021». Зокрема, на центральній алеї парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, дітей розважали аніматори, було організовано цікаві заходи «Веселі санчата», «Грінч-санчата», сімейні розваги «Найкреативніший сніговик», «Снігова куля».

Окрім цього, присутні мали можливість взяти участь в активних руханках, покататися на лижах та санчатах. Протягом дня дорослі, діти та студенти щиро раділи погожій днині, та весело проводили час із близькими. Захід організовано Луцькою міською радою за сприяння фонду Ігоря Палиці "Тільки разом".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Сьогодні також розпочалась підготовка до пленеру «Снігова скульптура», який довелося відкласти у зв’язку з посиленням вітру та низькою температурою повітря до покращення погодних умов. До пленеру зголосилося 40 учасників, з яких переважно – студентська молодь, що навчається за мистецьким напрямком. Разом вони обирали локації та знайомились із технікою побудови скульптур.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

«Цьогорічна зима – особлива для Луцька, тож ми вирішили використати з користю ту кількість снігу, що випала в нашому місті. Було організовано ряд заходів, щоб відволікти батьків та дітей від буденних справ та провести час на свіжому повітрі, насолодитися природою, снігом та насититися усіма тими емоціями, що вирували під час підготовки цього свята.

Прикро, що дошкуляє мороз, однак я думаю, що заплановані рухливі забави забезпечать гарний настрій та відпочинок лучан. Тож чекаємо на всіх у парку!», - розповіла заступник міського голови Ірина Чебелюк.

 
 
 
 
 
 
 

Ще однією цікавою атракцією стала світло-музична снігова гірка наприкінці центральної алеї парку. Для багатьох маленьких (і дорослих) лучан вона чудово доповнила зимове дозвілля, запропонувавши зручне та безпечне місце для спуску на санчатах.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)