1. Головна
  2. Оперативна інформація

Сьогодні Луцьку – 935! Вітаємо наше рідне місто!

Сьогодні Луцьку – 935!  Вітаємо наше рідне місто!

На Театральному майдані сьогодні зібралися лучани та гості, щоб скласти шану місту у День його народження.

 
 
 
 
 
 
 

В Урочистій академії з нагоди Дня міста та 935-річчя першої писемної згадки про Луцьк взяли участь священослужителі, голова Волинської обласної ради Ірина Вахович, народний депутат України Ірина Констанкевич, секретар Луцької міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступники міського голови Ірина Чебелюк та Костянтин Петрочук, заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич, радник міського голови Ігор Поліщук, депутати Волинської обласної та Луцької міської рад, члени виконавчого комітету, військовослужбовці, ветерани, рідні та близькі військовослужбовців – учасників АТО та ООС – почесних громадян міста Луцька, волонтери, почесні громадяни міста Луцька, міські голови міста Луцька різних років.

 

На жаль, цього року через протиепідемічні заходи завжди гостинний Луцьк не зміг прийняти усіх своїх гостей – дорогих друзів, сусідів та партнерів, які завжди радо розділяють із нами свято міста. Та всі вони надіслали найщиріші вітання древньому Лучеську, якому сьогодні виповнюється 935 років!

У своїх вітальних листах вони висловлюють щире захоплення красою та багатою історією нашого міста, пишаються нашими дружніми відносинами. Усім лучанам бажають миру, радості, добробуту, процвітання, надбань, гордості за своє місто та чудового настрою у цей святковий день!

З вітальним словом до присутніх на урочистій академії звернувся секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт. "Сьогодні ми відзначаємо 935-ту річницю нашого міста, міста, яке ми всі любимо, міста, яке в серці кожного з нас, без якого ми себе не уявляємо. Наше місто заслуговує лише на повагу. Наш Луцький замок - це не просто історична пам'ятка, це символ боротьби, символ незламності", - акцентував він.

 
 
 
 
 
 

Григорій Пустовіт у своїй промові зупинився на головних здобутках нашого міста. "Разом влада і громада є гарантом змін у рідному Лучеську, у місті, яке вже сьогодні є комфортним, сучасним, затишним". Побажав усім здоров'я, подолати епідеміологічні виклики, виклики сьогоднішнього дня, з якими ми стикаємося повсякчас. Щастя, успіхів, достатку та добра кожному лучанину.

 

Перед учасниками Урочистої академії виступили відома луцька співачка Галина Конах, Державний академічний Волинський народний хор та народний артист України, почесний громадянин України Василь Зінкевич.

 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)