1. Головна
  2. Оперативна інформація

Сьогодні у міській раді звучали колядки

Сьогодні у міській раді звучали колядки

З новорічно-різдвяними віншуваннями до Луцької міської ради сьогодні завітав аматорський колектив Волинської обласної організації УТОС “Лісова пісня”. Послухати колядників прийшли перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич, працівники міської ради.

 
 
 
 
 
 
 

У сценічних українських костюмах колядники виконували твори про народження Ісуса Христа, віншували та бажали працівникам міської ради добра, щастя, достатку у Новому році.

Григорій Недопад щиро подякував колядникам від працівників міської ради за гарну коляду. “Вже багато років під час свят ми ви приходите до нас, аби привітати з Новим роком та Різдвом. Це чудова традиція, і сподіваюся, що вона і надалі буде продовжуватися. Бажаю вам натхнення, міцного здоров’я, Божої благодаті”, - зазначив він та вручив колядникам подарунки.

 
 

Також колектив міської ради привітав чоловічий хор Української православної церкви. Вони виконували традиційні українські колядки та співали пісень про народження Господа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Радник міського голови Ігор Поліщук зауважив, що приємно у ці святкові дні слухати піснеспіви, які розповідають про народження Ісуса Христа. “Дуже багато царів, диктаторів хотіли стати богом, але ми знаємо єдиного Бога, який став людиною. І це дійсно чудо. Вже більше двох тисяч років тому народився Ісус Христос. Ми знаємо багато режимів чи правителів, які хотіли заперечити факт його народження, хотіли стерти з людської пам'яті цю подію. Нині уже 2020 рік, і ми знову відзначаємо свято Різдва Христового. Це найкраще свідчення того, що зло не буде мати останнє слово на цьому світі і добро обов'язково переможе. Ми бажаємо усім мати це свято у серці. Добра, миру і злагоди”, - додав він.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)