1. Головна
  2. Оперативна інформація

Сьогодні в Луцьку стартував Чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років

Сьогодні в Луцьку стартував Чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років

Відбулось урочисте відкриття змагань, у якому взяв участь виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт. Він привітав усіх учасників та зазначив, що нашому місту надзвичайно приємно приймати такі визначні спортивні події. “Я бажаю вам проявити усі свої вміння, навички, а ми отримаємо насолоду, спостерігаючи за змаганнями”, - сказав Григорій Пустовіт.

 
 
 
 
 

Основною метою змагань є визначення найсильніших спортсменів — кандидатів до збірних команд України для участі у чемпіонаті Європи, ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх та Кубках Європи серед кадетів до 18 років.

Змагання проводитимуться з 16 по 17 лютого 2018 року в приміщенні обласної ДЮСШ.

 
 
 

Загальне керівництво підготовкою і проведенням чемпіонату України з дзюдо серед кадетів до 18 років здійснюється відділом єдиноборств, складно-координаційних та стрілецьких літніх олімпійських видів спорту департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України, Федерацією дзюдо України та Федерацією дзюдо Волині.

До участі у чемпіонаті України з дзюдо серед кадетів до 18 років допускаються спортсмени 2001-2003 р.н. з 24 областей та міста Києва, які мають спортивну кваліфікацію не нижче першого юнацького розряду та ІІІ кю (зелений пояс).


 

       Відділ інформаційної роботи міської ради

        (777904, 777946, 724727, 720665)