1. Головна
  2. Оперативна інформація

Сьогодні відзначається День рятівника

Сьогодні відзначається День рятівника

Сьогодні в управлінні ДСНС України у Волинській області відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята - Дня рятівника.

Привітати працівників галузі та вручити їм нагороди прийшли секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, голова обласної ради Ірина Вахович та голова Луцької районної державної адміністрації Тарас Яковлев.

 
 
 
 
 
 
 

Начальник управління ДСНС України у Волинській області, генерал-майор Володимир Грушовінчук у своєму виступі акцентував на тому, що девізом рятувальників є слова: “Запобігти. Врятувати. Допомогти”. Це люди, які готові завжди прийти на допомогу, рятуючи інших, ціною свого життя.

 
 
 
 
 
 
 

Звертаючись до присутніх, Григорій Пустовіт зауважив, що сьогодні важливе свято, День тих людей, які стоять на захисті життя, здоров’я, безпеки громадян. “Ваша професія — потрібна, адже кожне врятоване життя має величезну цінність. Водночас рятувальники зіштовхуються з небезпекою, щоб врятувати чужі життя — часто ризикують своїм. Шлях, вибраний вами - надзвичайно складний. Ми вдячні вам за врятовані життя, здоров’я та безпеку людей. Дякуємо, що ви стоїте на сторожі кожного громадянина. Я бажаю, щоб надзвичайних ситуацій було якомога менше. Нехай все у вашому житті складається якнайкраще. Натхнення вам, наснаги, здоров’я, сімейного затишку. Нехай Господь Бог оберігає кожного з вас”, - сказав Григорій Пустовіт.

 

Потому Григорій Пустовіт вручив Подяки міського голови за високий професіоналізм, самовідданість, мужність та оперативність під час виконання службових обов’язків, проведення рішучих заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та захисту життя і здоров'я мешканців міста Луцька, а також з нагоди професійного свята - Дня рятівника: капітану служби цивільного захисту Малімону Андрію Володимировичу начальнику караулу 25 державної пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального загону Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області; майору служби цивільного захисту Негодюку Сергію Васильовичу начальнику караулу 2 державної пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального загону Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області; сержанту служби цивільного захисту Михальчуку Володимиру Святославовичу пожежному-рятувальнику 25 державного пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального загону Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області; сержанту служби цивільного захисту Спольнику Олександру Вікторовичу пожежному-рятувальнику 1 державної пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального загону Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області.

 
 
 
 
 
 

Також Григорій Пустовіт та Володимир Грушовінчук нагородили відзнакою рятувальника посту центрального пляжу Павла Суліменка, який 28 серпня цього року разом з небайдужим громадянином, врятував двох дівчат, які пішли купатися та почали тонути.

 
 

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)