1. Головна
  2. Оперативна інформація

Спеціалісти Луцького міського центру зайнятості зустрілися із студентами педагогічного коледжу

Спеціалісти Луцького міського центру зайнятості зустрілися із студентами педагогічного коледжу

Роботодавці та фахівці Луцького міського центру зайнятості 12 березня 2019 року завітали до студентів Луцького педагогічного коледжу. Дитячий розважальний комплекс «Смугастий носоріг» потребує аніматорів, нянь, адміністраторів, операторів лабіринту, ведучих дитячих свят.

Студентам четвертого курсу відділення «Початкова освіта» запропоновано можливості працевлаштування з гнучким графіком роботи, з погодинною оплатою праці, зайнятість у літніх таборах та вакансії на постійній основі. Директор РК «Смугастий носоріг» особисто розповідала присутнім про перевагами роботи в її творчому та дружньому колективі. Наголошувала на офіційному працевлаштуванні, достойній заробітній платі, додатковій оплаті, якщо працівник долучається до виконання творчих завдань. Молодь цікавили питання щодо віку дітей, особливостей роботи інструктора, обов’язки няні під час святкувань в закладі.

Студенти обмінялись телефонами для проходження співбесіди в розважальний заклад.

Фахівці центру зайнятості надали інформацію про сучасні сервіси служби зайнятості, роботу відділу рекрутингу, актуальні вакансії на ринку праці, в тому числі для працівників з педагогічною освітою. Студентів запрошено до центру зайнятості на практичне зайняття щодо написання резюме.

 

Луцький міський центр зайнятості