1. Головна
  2. Оперативна інформація

Спеціалісти міського центру зайнятості розповіли школярам про майбутній вибір професії

Спеціалісти міського центру зайнятості розповіли школярам про майбутній вибір професії

Представники Міського учнівського парламенту 22 лютого 2022 року завітали до Луцького міського центру зайнятості для ознайомлення з спектром профорієнтаційних послуг та електронними сервісами служби зайнятості, які допомагають школярам обрати майбутню професію. Захід організовано за сприяння Палацу учнівської молоді Луцької міської ради.

 

Лідери шкіл ознайомились з сучасними тенденціями ринку праці та основними передумовами успішної кар’єри, дізнались про Формулу правильного вибору професії та класифікації професій за предметом чи характером праці.

 

Школярам розповіли про стрімкий розвиток техніки і технологій, що зумовлює суттєві зміни в організації виробництва товарів, надання послуг, появу нових сфер діяльності та трансформацію існуючих. У результаті чого, потреба у нових професіоналах усе більше зростає: одні професії зникають, інші – з’являються. Вже сьогодні функціонують магазини без касирів, автомобілі без водіїв, з’явились нові технології створення, розміщення, передавання та зберігання інформації (хмарні технології, віртуальна реальність), тощо.

 

З лідерами шкіл Луцької міської об’єднаної територіальної громади обговорили шляхи співпраці щодо професійної орієнтації учнівської молоді. Варто нагадати, що співпраця з закладами освіти та Луцьким міським центром зайнятості триває. В рамках такої спільної роботи організовуються профорієнтаційні уроки та інформаційні зустрічі з школярами, батьками та педагогами шкіл.

 

Луцький міський центр зайнятості