1. Головна
  2. Оперативна інформація

Спільні проєкти Луцька та Любліна представили на Дні транскордонного партнерства у Рівному

Спільні проєкти Луцька та Любліна представили на Дні транскордонного партнерства у Рівному

У суботу, 20 травня 2023 року, у Рівному відзначили День транскордонного партнерства. У заході взяли участь начальник управління міжнародного співробітництва та проєктної діяльності Анна Вінцюк та начальник відділу проєктної діяльності цього управління Тетяна Зарубайко.

 

Анна Вінцюк презентувала присутнім два спільні проєкти Луцька та Любліна, співфінансовані Європейським Союзом: «Нове життя Старого міста: ревіталізація пам’яток історико-культурної спадщини Луцька та Любліна», в межах якого відреставровано Вежу Чорторийських та підземелля монастиря єзуїтів у Луцьку; «Таємниці двох веж: промоція історичної спадщини Луцька та Любліна через інноваційні технології», в межах якого розробляється мобільний додаток - квест туристичними локаціями Луцька.

 

Захід у Рівному був присвячений українсько-польському добросусідству та старту Програми транскордонного співробітництва «Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027». Представництво цієї транскордонної програми та Рівненська ОВА — співорганізатори заходу.

Окрім Луцька про кращі проєкти попередньої Програми транскордонного співробітництва ПБУ 2014-2020 розповідали також представники Рівного, Тернополя, Кременця, Єврорегіону Карпати-Україна.

 

 

Управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності