1. Головна
  2. Оперативна інформація

«Співпраця та комплексний підхід до надання допомоги людям, які постраждали від війни»

Така тема тренінгу, що провела Громадська організація «Волинські перспективи», для фахівців установ, організацій, фондів області. До участі у тренінгу запрошено представників Луцького міського центру зайнятості.

Захід проведено за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні в рамках проєкту «Комплексний підхід до вирішення проблеми торгівлі людьми, трудової експлуатації та гендерно зумовленого насильства у Волинській області у воєнний час (реінтеграція, превенція та просвітництво)».

 

Поради психологів, виконання в групах практичних завдань, обмін досвідом щодо роботи з різними категоріями громадян стали корисним для учасників зустрічі.

Отриманні знання необхідні для захисту внутрішньо-переміщених осіб, громадян, які постраждали від війни та трудової експлуатації, для покращення доступу до необхідної їм допомоги. 

Звертаючись за послугами до служби зайнятості, громадяни більш ширше будуть поінформовані про можливості отримання правової, психологічної, адресної допомоги та подальшого соціального супроводу.

 

 

Луцький міський центр зайнятості