1. Головна
  2. Оперативна інформація

Співробітники ССО Волині долучились до акції “Крапля життя від Служби судової охорони”

Співробітники ССО Волині долучились до акції “Крапля життя від Служби судової охорони”

Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, у Службі судової охорони розпочалася благодійна акція “Крапля життя від Служби судової охорони”.

Акція стартує одночасно у всіх 24 територіальних управліннях Служби судової охорони, тобто у всіх областях нашої держави, і завершиться 14 червня у Всесвітній день донора крові.

Вже сьогодні у станції переливання крові м. Луцьк десять співробітників територіального управління Служби судової охорони у Волинській області долучились до акції і стали донорами.

 

Упродовж двох тижнів, ледь не щодня співробітники Служби судової охорони у всіх областях України, групами по 5-8 осіб здаватимуть кров на потреби дитячих гематологічних відділень та дитячих лікарень в обласних пунктах збору крові.

 

Ми, співробітники Служби судової охорони звертаємося до всіх небайдужих долучатися до благородної справи донорства. Кожен із нас може свій день наповнити особливим змістом: здати кров і подарувати комусь ще один день народження, ще одну ніч під зірками, ще одне побачення, ще одну хвилину сміху, ще один шанс…

 

Довідково. Всесвітній день донора крові встановлено у 2005 році на 58-й сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я в Женеві. Дата святкування обрана на честь дня народження вченого, лауреата Нобелівської премії Карла Ландштайнера, який відкрив групи крові людини і зробив перший крок до переливання донорської крові.

 

Головна мета цього свята – висловити вдячність людям, які добровільно і свідомо здають свою кров, необхідну для врятування людських життів.

Сьогодні лише в 62 країнах світу національні запаси крові забезпечуються на 100% добровільними безоплатними донорами.

 

Територіальне  управління Служби судової охорони у Волинській області