1. Головна
  2. Оперативна інформація

Спортивний зал школи № 20 став комфортним для занять фізичною культурою

Спортивний зал школи № 20 став комфортним для занять фізичною культурою

У літній період міська влада активно працює над оновленням закладів освіти міста, зокрема впроваджуються енергозберігаючі заходи, ремонтуються дахи оновлюються актові зали, харчоблоки та санвузли. Адже, поки школярі відпочивають і набираються сил, саме час для таких ремонтних робіт.

 

І ось сьогодні, радник міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк та депутат міської ради Євгеній Ткачук оглянули проведені ремонтні роботи у спортивному залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 у мікрорайоні ЛПЗ. Тут капітально відремонтували сам спортзал, роздягальні. Тепер діти займатимуться фізичною культурою у теплому та затишному приміщенні.

 
 
 
 
 
 

Спортивний зал був у жахливому стані, стіни і стеля полущилися, підлога прогнила, баскетбольні щити і кільця поламані. “Було прийнято рішення провести капітальний ремонт спортзалу. Робили його у кілька етапів. Першочергово відремонтували стелю, потому зробили саме приміщення. Завершальним етапом став ремонт роздягалень. Тепер діти займатимуться у новій і сучасній спортивній залі. Комфортно буде переодягатися. Сподіваюсь, що у цьому залі ще не одне покоління лучан, які проживають у мікрорайоні ЛПЗ, будуть займатися спортом. Ми продовжуватимемо роботу із оновлення спортивних залів й у інших школах міста”, - наголосив радник міського голови Ігор Поліщук.

 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)