1. Головна
  2. Оперативна інформація

Станом на 15 червня у Луцьку зафіксовано 278 випадків захворювання на коронавірус COVID-19

У Луцьку станом на сьогодні зафіксовано 278 випадків захворювання на коронавірус, в тому числі 6 - летальних. За суботу та неділю зафіксовано 21 новий випадок захворюваності. Про це стало відомо під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку у режимі відеозв’язку провів виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт.

“Ситуація ускладнюється. Все більше людей інфікуються невідомо де і від кого. Ми повинні звертати увагу наших мешканців на дотримання заходів безпеки, особливо у транспорті, тому що останніми днями надійшло багато скарг на відсутність там безпечних умов. Усім контролюючим та правоохоронним службам необхідно посилити роботу в цьому напрямку”, - зазначив Григорій Пустовіт.

Начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов повідомив, що на вулицях нашого міста сьогодні працює 166 одиниць громадського транспорту та перевозять 64 тисячі пасажирів. За його словами, листи з проханнями дотримуватися карантинних вимог вони щодня надсилають перевізникам.

Контролюють роботу перевізників і правоохоронці спільно з працівниками департаменту муніципальної варти.

“Ми повинні й надалі проводити роз’яснювальну роботу. Звертатися до людей з проханням дотримуватися режиму носіння масок в закритих приміщеннях, на ринках, в транспорті та дотримуватися соціальної дистанції. Пом’якшення карантину введено для того, щоб могли працювати наші підприємства, транспорт, заклади торгівлі та харчування. Якщо ми хочемо щоб все працювало, то повинні бути самодисциплінованими”, - резюмував Григорій Пустовіт.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)