1. Головна
  2. Оперативна інформація

Стартує прийом заявок на участь у програмі екстреної допомоги органічному сільському господарству!

Стартує прийом заявок на участь у програмі  екстреної допомоги  органічному сільському господарству!

З метою компенсації витрат агровиробникам на сертифікацію у 2024 році. Німецький Фонд майбутнього для сільського господарства ініціює Програму екстреної допомоги органічному сільському господарству в Україні для сільськогосподарських виробників, які займаються органічним виробництвом.

Німецький Фонд майбутнього для сільського господарства – це німецький неприбутковий фонд, який підтримує проєкти, спрямовані на зміцнення та захист органічного сільського господарства. З березня 2022 року спільно з проєктом «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» (COA) допомагають українським органічним сільськогосподарським виробникам, які опинилися у скрутному становищі через військову агресію росії проти України.

Участь у програмі можуть взяти малі оператори з оброблюваною площею до 100 га сільськогосподарських угідь або 10 га ягідників або 1 га тепличної площі. Виробники, які ще не сертифіковані як органічні, але вже уклали з органом сертифікації договір на проведення сертифікації, також можуть подавати заявку.

Сума підтримки для кожного відповідного сільськогосподарського виробника встановлюється на рівні фактичних витрат на органічну сертифікацію, але не більше 1200 євро.

Ознайомитись з детальною інформацією про програму та подати заявку на компенсацію вартості органічної сертифікації у 2024 році можна за посиланням:

http://surl.li/hmuptu.

Заявки приймаються до 21 липня 2024 року.

Детальна інформація:

https://minagro.gov.ua/news/9-500-ukrainskykh-ahrovyrobnykiv-otrymaiut-mineralni-dobryva-na-osinniu-posivnu-cherez-prohramu-usaid-ahro.

 

Департамент економічної політики (тел. 777 934)