1. Головна
  2. Оперативна інформація

Студентам розповіли про переваги офіційного працевлаштування

Студентам  розповіли про переваги офіційного працевлаштування

Про ризики нелегальної зайнятості, неофіційного оформлення трудових відносин фахівці Луцького міського центру зайнятості спільно з представником Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області спілкувалися із студентською молоддю Волинського коледжу національного університету харчових технологій. Захід проведено в рамках функціонування Центру професійної кар’єри до Всеукраїнського тижня права.

Олеся Оласюк, фахівець відділу активної підтримки безробітних знайомила студентів із комплексом послуг, які надає служба зайнятості. Презентувала сайт служби зайнятості, ознайомила із електронними сервісами з пошуку роботи. Акцентувала увагу молоді на легальній зайнятості, розкрила переваги офіційного працевлаштування як для працівника, так і для роботодавця.

Представник Пенсійного фонду ознайомив студентів із поняттям про «страховий стаж», які періоди до нього зараховуються. Учасникам заходу повідомили, що з 2000 року в Україні діє система персоніфікованого обліку, яка включає в себе інформацію про застрахованих осіб, відомості про суми нарахованої заробітної плати, роботодавця і про сплату єдиного соціального внеску. Ще одним із способів отримати інформацію щодо сплати страхових внесків є СМС-інормування Пенсійного фонду України

 

Луцький міський центр зайнятості, 247377